Odpověď z 5.8. 2007

6. srpna 2007 v 13:39 | Pátrač |  Pošta mezi mnou a vámi
Baraka Vám píše:
Tak lidičky jak se vede máme tady další příjemný ráno teda pokut jste se dobře vispaly a nemáte za sebou krušnou noc však víte jak to myslím (chlast,holky a odvázaná zábava) končící u kamaráda na záchodě nebo v cizí postely . A ráno je fajn.

Pátrač: Díky za přání krásného rána. U nás moc ale krásné nebylo. Asi do tří do rána sousedi pořádali mejdlo a protože moje okno k posteli je přímo nad jejich dvorem, mejdlo bylo i u mě. Takže to se = Kruhy pod očima a neustálé zívání a to i ve 12 odpoledne.

***
Baraka Vám píše:
Ahoj tak jsem tady zas hele už tě někdo tak naštval že jsi mu provedl(-a)něco fakt ujetýho , třeba jako já dneska svímu bratránkovi (pověsil jsem ho na strom ale to mu ještě nestačilo tak jsem na něj nasipal pár červenejch mravencú a já si vzal časopis sedl si a čekal až sám všechno odpíská netrvalo to snad ani dvě minuty než začal škemrat abych ho pustil dolů mělas vidět jak pospíchal a škrábal se na prdely ten jel jak fretka vystřelená z děla myslím že tak na tři dny nebo víc budu mít pokoj. Doufám že nikomu nepřipadám jako blázen ale je jeden zákon oko za oko a tím já se držím ale jen v případě příbuznejch.

Pátrač: Sim tebe a co ti ten uličník provedl tak hrozného, že jsi ho pověsil na strom? Ho kousla štika provokatérka, bo co? Mno tak ty pocity mám teď docela často. Včera přijely neznámé osoby do našeho domu. Člověk si řekne, no a co. Později se ukázalo, že ty lidi mám znát, ba co víc, že jsou to naši příbuzní, tedy teta a strýc. Přivzli si dva synátory. Mno a protože jsme rodina Ing. museli je naši povodit po domě a samozřejmě i do mého pokoje (jako by to byl 8 div světa). Ignoroval/a jsem to, ale v skrytu duše jsem pěnila jako ETNA Prostě jsem v hlavě penil/a a nadáva/la, že je to omezování osobní svobody a tak. Mno a proto, že si do svého doupěte nikoho nevodím, byly zatažené závěsy a na stěně strašily plakáty příšer a mezi nimi i Rob Zombie a Lordi. Děs běs, binec jak po nájezdu tatarů. Seděl/a jsem v křesle, obklopen/a polštáři a poslouchal/a Korny. Jen jsem je sjel/a pohledem a dál pročítal/a knihu o tajných společnostech, templářích a panteřích mužích. Máti roztáhla žaluzie a mému strýčkovi a jeho dvou synátorům ve věku 16 a 18 se naskytl pohled na mé spodní prádlo. Jediné co zrovna bylo vhodné, tak je ignorovat a dělat, jako že nic.
***
Baraka Vám píše:
A bude pařba , velká oslava života jenom nesmím bejt sťatej protože ráno brzo vstávám.

Pátrač: Jak ta pařba dopadla?
***
Baraka Vám píše:
Jo a pošly mi fotku prosím,prosím smutně koukám.
Pátrač: Mno pošlu, až budeš mít ICQ... Mi se e-mail seká a fotky se pomalu nahrávají.
***
Baraka Vám píše:
A kdy máš narozeniny že by ti nechal zahrát v rádiu písničku.
Pátrač: 14.10.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.