Odpověď z 4.8. 2007 (2)

5. srpna 2007 v 18:09 | Pátrač |  Pošta mezi mnou a vámi
Baraka Vám píše:
Hele ta holka je snad sjetá nebo co , já nevím.
Pátrač: Ach, to mládí. Hele, tak jí to napiš zostra. Má jen 2. level, je bezvýznamná a stejně určitě nebude douho hrát. Tyhle hráče známe oba. Nadšení a pak úpadek. To mi připomíná, že by jsme měli dát někdy sraz.
***
Baraka Vám píše:
Láska má hodně podob a já ji poznal jen z tý horší stránky ale teď je na čase říct jsem vyléčen dlouhá doba hloupé činy co takhle zaletět do Číny.Tamjsou prej dobrý v masážích a uvolnění ducha jo a s tou klávesnicí to je tak když jsem přišel k počítači tak ze mě ještě kapala voda (takže si nepředstavuj nic co by mělo dopat na múj p....) jen voda nic víc.

Pátrač: Heh, díky za vysvětlení. Víš, ono to docela mate, když to není upřesněné. Já si nic nemravného nepředstavoval/a . Náhodou, tentokrát byly myšlenky naprosto slušné.

***
Baraka Vám píše:
A ta kartářka čert ji vem budu si už jen užívat života (nejdeš se mnou) semnou nikdy nezestárneš (to je z nějaký písničky ale nevím z jaký tojejedno . Pa,pa,pa,pa,pá.

Pátrač: Kartářkám nevěř. Ti třeba pak vyložím někdy karty já. I když, jedna z prvních zásad je: Nevykádej sobě a ani přátelům, byť tvůj úsudek bude podmazán tvojí láskou k nim.

***
Baraka Vám píše:
Jo a ten web argado.blog.cz to bude asi vše .
Pátrač: Dík. Že to začíná na á, to mi v mysli rejdilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.